5. ročník ocenění

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků 5. ročníku soutěže Homeopat roku. 

Rok 2020 v celém světě proběhl poněkud nestandardně. Poněkud nestandardní byl i postup vyhlášení cen v roce 2020.

Z důvodu nouzového stavu kvůli koronavirové krizi se jarní IX. Homeopatický kongres přesunul z prostor hotelu Imperial na on-line platformu. S vyhlášením homeopatických cen se tedy čekalo na podzimní Homeopatické kazuistiky. Ale... ovšem i ty byly on-line. 

Ve dnech 17.- 18. října 2020 se tak homeopaté z celé České republiky sešli každý u svého počítače, aby kromě řady skvělých příspěvků vyslechli i zprávu, kdo z jejich řad letos přebírá prestižní ocenění Homeopat roku.

Cenu za homeopatickou literaturu a přínos homeopatii ve vzdělávání získaly Mgr. Irina Kaplijová a MUDr. Libuše Polanecká.

Cena za velké homeopatické srdce byla udělena PharmDr. Lee Zápalkové, za neúnavnou propagaci homeopatie mezi klienty a pacienty její kmenové lékárny.

V samém závěru bylo rozhodnuto předat Cenu za celoživotní přínos homeopatii MUDr. Evě Jaškové
Dr.Fesik vyzdvihl její dlouholetou propagaci homeopatie v praxi.  Paní doktorka vice než 20 let pomáhá svým pacientům pomocí homeopatie, má skvělé výsledky, stovky uzdravených. Kromě toho mnoho let věnuje svůj čas i přednášení homeopatie a účastnila se aktivně mnoha homeopatických kongresů.

Všem nominovaným děkujeme za jejich práci. Oceněným osobnostem srdečně gratulujeme.

Vám všem, kteří jste posílali své hlasy, vřele děkujeme za Vaši účast v projektu.  
Pro všechny laureátky je Cena za homeopatii díky široké účasti veřejnosti důležitým dokladem jejich skvělé práce.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.