4. ročník ocenění

Slavnostní vyhlášení 4. ročníku cen Homeopat roku proběhlo na VIII. homeopatickém kongresu zaměřeném na problematiku neurologických potíží. Kongres se konal v termínu 12. - 14. 4. 2019, tradičně v ostravském hotelu Imperial. Významné osobnosti české homeopatie byly letos, stejně jako v předešlých ročnících oceněny ve třech kategoriích: Cena za celoživotní přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce.

Cenu za homeopatickou literaturu si odnesla PhDr. Lucie Baronová za editační a publikační činnost na poli homeopatie.

Cena za velké homeopatické srdce byla udělena RNDr. Olze Rašovské za její neúnavnou propagaci homeopatie mezi pacienty a klienty lékárny.

V samotném závěru slavnostního večera pak MUDr. Fesik ocenil Cenou za celoživotní přínos homeopatii Ing. Miroslava Franka, CSc. za přípravu znaleckých posudků k pravosti rostlin, které Akademie klasické homeopatie využívá k výrobě homeopatických léků.

Každý z oceněných si následně vzal slovo a velice pregnantně, a přesto jazykem lehkým a vzletným posluchačům ukázal, jak úzce je jejich vlastní sféra – literatury, lékárenské táry a dendrologie s botanikou – propojená s bohatým světem homeopatie.

Děkujeme za účast nominovaným osobnostem a výhercům gratulujeme. Děkujeme také všem, kteří se do projektu zapojili, podpořili jej a posílali své hlasy.


Fotogalerie

Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019
Ročník 2019

Aktuality

6. ročník ceny Homeopat roku se blíží. Osobnosti z oboru můžete nominovat od 1. listopadu 2020. Nominace ukončíme 31. ledna 2021 a od 1. února 2021 spustíme hlasování, které ukončíme 31. března 2021.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu se letošní VIII. homeopatické kazuistiky konají on-line. Proto přesouváme vyhlášení výsledků 5. ročníku projektu Homeopat roku na neurčito. O místě předání cen vás budeme včas informovat.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.