6. ročník ocenění

Ke slavnostnímu vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže Homeopat roku:

Prestižní ocenění Homeopat roku se letos udílelo 16. dubna 2022 na slavnostním večeru při XI. homeopatickém kongresu opět ve třech kategoriích. 

Cenu za homeopatickou literaturu a přínos homeopatii ve vzdělávání získala Mgr. Kamila Wiležinská za publikační činnost a přednáškový cyklus Homeopatické povídání z Krkonoš.

Cena za velké homeopatické srdce byla udělena Mgr. Pavlíně Jirků, za každodenní homeopatickou práci za lékárenskou tárou a neutuchávající aktivitu v šíření homeopatické myšlenky mezi veřejnost.

Cenu za přínos homeopatii si letos po právu odnesla MUDr. Gabriela LanghammerováAč je v současnosti jediný praktický lékař v Telči a mohla by si stěžovat na přetíženost, nezdolně pracuje nad rámec svých povinností a nabízí svým pacientům i homeopatickou léčbu, aby jim co nejlépe pomohla při jejich potížích. Kromě dospělých pacientů má na starosti i dětské, protože je velmi vyhledávaná maminkami pro možnost netoxické léčby.

 

Všem nominovaným děkujeme za jejich práci. Oceněným osobnostem srdečně gratulujeme.

Vám všem, kteří jste posílali své hlasy, vřele děkujeme za Vaši účast v projektu.  
Pro všechny laureátky je Cena HOMEOPAT ROKU díky široké účasti veřejnosti důležitým dokladem jejich skvělé práce.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XIII. homeopatickém kongresu v sobotu 13. dubna 2024 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.