Mgr. Pavlína Jirků

Mgr. Pavlína Jirků

  • Farmaceut

V letech 1999-2004 studovala Farmaceutickou fakultu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Po absolutoriu pracovala v nemocniční lékárně Psychiatrické léčebny v Brně-Černovicích, od roku 2007 v ústavní lékárně Masarykova onkologického ústavu v Brně na Žlutém kopci.

V roce 2008 úspěšně atestovala v oboru Nemocniční lékárenství.

Od roku 2009 působila v nemocniční lékárně Vojenské nemocnice v Brně. Od roku 2016 pracuje v lékárně Panský dům v Říčanech u Brna a též ve výdejně léčiv ve Zbraslavi u Brna.

Homeopatie ji vždy lákala. Naplno se jí začala věnovat v roce 2017 v Akademii klasické homeopatie. Absolvovala dvouletý kurz a navazující dva ročníky, ve studiu stále pokračuje. Své úspěšné případy prezentuje na kongresech a kazuistikách Akademie klasické homeopatie. Od roku 2018 nabízí homeopatické poradenství při své práci v lékárně.

Je maminkou dvou dětí, ve volných chvílích se s manželem věnují společenskému tanci.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.