3. ročník ocenění

Slavnostní vyhlášení 3. ročníku cen Homeopat roku odstartovalo zahájení sobotního společenského večera VII. homeopatického kongresu zaměřeného na problematiku ženských potíží. Kongres se konal v termínu 13. - 15. 4. 2018, tradičně v ostravském hotelu Imperial. Významné osobnosti české homeopatie byly letos, stejně jako v loňském roce, oceněny ve třech kategoriích: Cena za celoživotní přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce.

Vyhlášení ceny za celoživotní přínos homeopatii

Ve třetím ročníku bylo oceněno celkem 7 osobností. V kategorii Cena za celoživotní přínos homeopatii byly nominováni paní MUDr. Zuzana Čajková, paní MUDr. Miroslava Střížová a pan MVDr. Jiří Zábojník. Vítězkou v kategorii se s celkovým počtem 281 hlasů  stala paní MUDr. Miroslava Střížová, lékařka a homeopatka z Ostravy.

Ve druhé kategorii, Cena za homeopatickou literaturu, byl oceněn jediný nominovaný, pan MUDr. Luděk Ryba z dětského oddělení orlickoústecké nemocnice. Celkem získal 49 hlasů.

Ve třetí kategorii, Cena za velké homeopatické srdce, soutěžili o hlasy paní Mgr. Dagmar Stehlíková, paní Renata Blahová a paní Mgr. Vilma Frolová. Vítězkou s celkovým počtem hlasů 328 se stala paní Mgr. Dagmar Stehlíková, lékárnice z lékárny Podřipské nemocnice s poliklinikou v Roudnici nad Labem.

Děkujeme za účast nominovaným osobnostem a výhercům gratulujeme. Děkujeme také všem, kteří se do projektu zapojili, podpořili jej a posílali své hlasy.


Fotogalerie

Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018
Ročník 2018

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.