MUDr. Zuzana Čajková, P. G. Hom.

MUDr. Zuzana Čajková, P. G. Hom.

  • neurolog, homeopat
  • Ordinace klasické homeopatie v Olomouci

Pracovala přes 20 let jako odborný lékař v oboru neurologie, absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Studiem a praxí homeopatie se systematicky začala zabývat od roku 1994, tedy v době, kdy v České republice odstartovaly první homeopatické kurzy vedené zahraničními lektory a kolegy. Pracovala s homeopatií i v rámci svého oboru, ale posledních 6 let se plně věnuje jen homeopatii. Léčí děti i dospělé. Absolvovala semináře firmy Boiron, později tematické kurzy vedené rakouskými homeopaty (MUDr. Dietz, MUDr. Schmidt, MUDr. Drexler, Kroměřížská škola), i velmi zajímavé kurzy bratří MUDr. Sanjay a Yogeshe Sehgalových (Dillí, Indie), které nadále průběžně navštěvuje. Absolvovala přednáškové kurzy i stáže u MUDr. Alexandra Fesika, profesionálního homeopata s třicetiletou praxí, zakladatele Akademie klasické homeopatie, s níž nadále spolupracuje. V letech 2011 – 2012 absolvovala postgraduální studium, vedené Dr. S.K. Banerjea, přednostou Allen College of Homeopathy v Essexu v Anglii. O svých poznatcích a zkušenostech z praxe přednáší na homeopatických kongresech, je také lektorkou dvouletých kurzů Akademie klasické homeopatie.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.