2. ročník ocenění

Slavnostní vyhlášení 2. ročníku Ceny za celoživotní přínos homeopatii proběhlo dne 8. 4. 2017 v rámci VI. homeopatického kongresu v Ostravě. Významné osobnosti homeopatie byly nominovány poprvé ve třech kategoriích - Cena za celoživotní přínos homeopatii, Cena za homeopatickou literaturu a Cena za velké homeopatické srdce. Celkem bylo nominováno 11 osobností z celé České republiky.

V Kategorii Cena za celoživotní přínos homeopatii byli nominováni PharmDr. Radim Bakeš, farmaceut, aktuálně působící v Galenické laboratoři Ostrava, dále MUDr. Helena Bartůšková, pediatrička a homeopatka z Prahy a MUDr. Marta Štecová, psychiatrička a homeopatka z Opavy, která v uvedené kategorii s celkovým počtem 160 hlasů zvítězila.

Vyhlášení ceny za celoživotní přínos homeopatii

Do kategorie Cena za homeopatickou literaturu byly nominovány 4 osobnosti: Ing. Jaroslav Tručka, autor homeopatických publikací, vystupující pod pseudonymem J. T. Holub, Mgr. Jana Poláková, homeopatka a autorka knihy Systematizace léků rostlinné a živočišné říše, Jitka Studničná, homeopatka a redaktorka pražského nakladatelství Elfa a Mgr. Jiří Čehovský, ředitel Homeopatické akademie v Praze. Vítězem v kategorii se stal Mgr. Jiří Čehovský s celkovým počtem 109 hlasů.

Kategorie Cena za velké homeopatické srdce byla určena lékárníkům. Nominovány byly Mgr. Lenka Slatinová z Lékárny Mandragora v Benátkách nad Jizerou, Mgr. Radka Adámková z lékárny v Bučovicích, Zuzana Nová z Lékárny Na Náměstí v Havlíčkově Brodě a PharmDr. Blanka Kubičková z Lékárny Poliklinika Prosek v Praze. Po dramatickém hlasování byly v této kategorii uděleny ceny dvě, a to paní Zuzaně Nové po získání 805 hlasů a paní PharmDr. Blance Kubičkové, která získala 914 hlasů.

Všem nominovaným osobnostem děkujeme za účast a výhercům gratulujeme.


Fotogalerie

Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017
Ročník 2017

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.