Mgr. Lenka Slatinová

Mgr. Lenka Slatinová

  • Farmaceut
  • Lékárna Mandragora, Benátky nad Jizerou

V oboru všeobecná farmacie na Farmaceutické fakultě Karlovy univerzity v Hradci Králové promovala paní Mgr. Lenka Slatinová v roce 1991. Poté pracovala v Lékárenské službě Mladá Boleslav. V roce 1998 složila atestaci prvního stupně ve svém oboru.

V roce 2000 absolvovala francouzskou homeopatickou školu pod vedením MUDr. Pellegriniho, v roce 2011 navštěvovala semináře mezinárodního studia CEDH pro nelékařské profese. V homeopatii se průběžně vzdělává prostřednictvím seminářů a konferencí i v současné době.

Poprvé se Mgr. Lenka Slatinová s homeopatickou léčbou setkala při zdravotních potížích dcerky, která bývala v předškolním věku často nemocná. V současné době se s úspěchy věnuje homeopatickému poradenství v lékárně. Ve své praxi vyniká vstřícným přístupem k pacientům a největší odměnou pro ni je jejich spokojenost.

Aktuality

6. ročník ceny Homeopat roku se blíží. Osobnosti z oboru můžete nominovat od 1. listopadu 2020. Nominace ukončíme 31. ledna 2021 a od 1. února 2021 spustíme hlasování, které ukončíme 31. března 2021.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu se letošní VIII. homeopatické kazuistiky konají on-line. Proto přesouváme vyhlášení výsledků 5. ročníku projektu Homeopat roku na neurčito. O místě předání cen vás budeme včas informovat.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.