PharmDr. Radim Bakeš

PharmDr. Radim Bakeš

  • Farmaceut
  • Galenická laboratoř Ostrava

PharmDr. Radim Bakeš promoval na Farmaceutické fakultě Karlovy univerzity v roce 1987. Kvalifikační kurz pro výrobu a kontrolu léčivých přípravků absolvoval v letech 2002 – 2003 v Praze. Je absolventem kurzu farmakovigilance a jejich platných předpisů v EU.

Několik let se věnoval lékárenské praxi, má zkušenosti s přípravou marketingové strategie, prodejních a rozpočtových plánů. Pracoval v Galenické laboratoři ostravské Fakultní nemocnice ve výrobě infuzních roztoků, tablet, mastí, čípků, dialyzačních koncentrátů a ostatních lékových forem, později jako vedoucí výroby a manažer kvality pro výrobu léčiv.

Od roku 1993 pracuje v Galenické laboratoři Ostrava jako kvalifikovaná osoba pro výrobu léčivých látek, potravinových doplňků a kosmetických přípravků, připravuje podklady potřebné pro registraci léčivých látek a dalších produktů. V současné době řídí chod galenické laboratoře, pro výrobu produktů zajišťuje využívání tradičních technologií, odpovídajících specifických požadavků klientů z tuzemska i zahraničí.

PharmDr. Radim Bakeš je jediným výrobcem českých homeopatických léčiv v České republice. Zajišťuje kvalitu léčivých látek, tzv. potencované tinktury pro další postup výroby homeopatických tablet. Akademie klasické homeopatie spolupracuje s PharmDr. Bakešem od roku 1999.

Aktuality

6. ročník ceny Homeopat roku se blíží. Osobnosti z oboru můžete nominovat od 1. listopadu 2020. Nominace ukončíme 31. ledna 2021 a od 1. února 2021 spustíme hlasování, které ukončíme 31. března 2021.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu se letošní VIII. homeopatické kazuistiky konají on-line. Proto přesouváme vyhlášení výsledků 5. ročníku projektu Homeopat roku na neurčito. O místě předání cen vás budeme včas informovat.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.