PharmDr. Blanka Kubičková

PharmDr. Blanka Kubičková

  • Farmaceut
  • Lékárna Poliklinika Prosek, Praha

S možnostmi homeopatické léčby se paní PharmDr. Blanka Kubičková seznámila poprvé v roce 1992 na kurzu Základy homeopatické terapie pod vedením MUDr. Miloše Rýce. Zkušenosti, které v současné době plně využívá ve své lékárenské praxi, získávala již za studia kurzu v samoléčbě a v pomoci svým blízkým.

Znalosti homeopatické prevence i terapie si následně rozšířila koncepcí MUDr. Alexandra Fesika, jehož přednášky navštěvuje v Praze již čtvrtým rokem. Se svým lékárenským týmem je účastnicí pravidelných setkání na homeopatických kongresech věnovaných aktuálním tématům z oblasti homeopatické teorie i praxe. O zajímavých případech ze své vlastní praxe přednášela v Ostravě na kongresu II. homeopatických kazuistik v roce 2014.

Homeopatii svědomitě doporučuje v běžném lékárenském provozu za tárou, pacientům se svými kolegyněmi nabízí také odborné homeopatické poradenství, ale také poradenství zaměřené na vzájemné ovlivňování léčiv. Homeopatie je pro PharmDr. Kubičkovou srdeční záležitost, cení si na ní její přístup k pacientovi jako celku, se zaměřením na jeho pocity, tělo, chutě, strachy, radosti a duši. K nejčastějším spokojeným pacientům patří děti, těhotné a kojící ženy, chronicky nemocní lidé, pacienti před a po operaci nebo lidé s běžným nachlazením.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.