Mgr. Radka Adámková

Mgr. Radka Adámková

  • Farmaceut
  • Lékárna Bučovice

Paní Mgr. Radka Adámková je absolventkou střední zdravotnické školy v Brně na Lipové, obor všeobecná farmacie vystudovala na Farmaceutické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Věnovala se dlouhodobě studiu nejrůznějších typů masáží, od mládí k jejím zájmům patří sběr, zpracování a užití léčivých rostlin a zájem o poznání příčiny a spojitosti mezi zdravím a nemocí.

Studiu klasické homeopatie se začala věnovat při zdravotních komplikacích mladší dcery. Absolvovala homeopatické semináře studia CEDH, navštěvovala také přednášky MUDr. Rýce v Brně, seznámila se také s koncepcí České homeopatie MUDr. Fesika. Ke studiu homeopatie vedla a motivovala mnoho svých kolegů, ale také středoškoláků a vysokoškoláků.

Své znalosti principů homeopatické léčby dlouhodobě uplatňuje ve své každodenní lékárenské praxi, kde vždy měla k dispozici široký sortiment homeopatických přípravků. Větší prostor pro využití principů holistického přístupu a homeopatie měla také ve své samostatné Poradně rozvoje osobnosti.

Své vědomosti aktivně předává klientům přímo v lékárně, ale také prostřednictvím populárně naučných článků. K potížím pacientů, kteří se na ni s důvěrou opakovaně obracejí, přistupuje svědomitě, empaticky a vždy se zájmem o poznání hlubší příčiny a důsledku konkrétních potíží a možnosti efektivní léčby.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.