MUDr. Helena Bartůšková

MUDr. Helena Bartůšková

  • Pediatrie
  • Pediatrie, homeopatie a hypnóza, Praha

S homeopatií se paní MUDr. Helena Bartůšková poprvé setkala v roce 2004, při hledání vhodného řešení potíží svých dětí. Ve stejném roce začala homeopatii studovat v odborných kurzech. Navštěvovala přednášky cyklů studia CEDH pořádaného firmou Boiron, následně se účastnila ročního kurzu homotoxikologie rakouské školy (dr. Peithner). Od roku 2012 si rozšiřuje své vědomosti také na přednáškách Mudr. Alexandra Fesika. Znalosti homeopatické teorie i praxi si neustále doplňuje poctivým samostudiem aktuálních zdrojů a vlastními zkušenostmi z praxe.

S homeopatickou léčbou začínala v rámci své běžné dětské ordinace, v roce 2008 si paralelně otevřela homeopatickou poradnu. Od roku 2015 se věnuje výhradně celostní medicíně a v praxi využívá převážně homeopatii, doplněnou o ajurvédskou medicínu a hypnózu.

Během praxe pediatrického lékaře získala pro homeopatickou léčbu důvěru řady rodičů a v předávání informací pokračuje prostřednictvím vlastních přednášek. Ty pořádá s pravidelností přímo ve své ordinaci. Témata přednášek přibližují pacientům nejaktuálnější možnosti řešení běžných, akutních i chronických potíží. Přednáší pro mateřská centra a několik let obohacuje odborný program homeopatických kongresů, určených lékařům, veterinářům a lékárníkům.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.