Mgr. Jiří Čehovský

Mgr. Jiří Čehovský

  • Homeopat, vydavatel
  • Homeopatická akademie Praha

Mgr. Jiří Čehovský je ředitelem Homeopatické akademie v Praze, byl dlouho ředitelem společnosti Alternativa s.r.o. a předsedou Homeopatické společnosti. Homeopatii praktikuje od roku 1980.

Je zakladatelem společnosti Alternativa s.r.o., která působí jako nakladatelství zaměřené na literaturu z oblasti alternativní medicíny, homeopatie, filozofie a spirituality. Hlavním zájmem nakladatelství je vydávání odborných homeopatických publikací, mezi které patří překlady předních klasických autorů (Hahnemann, Kent, Böericke, Murphy apod.), ale také publikace novodobých českých i zahraničních autorů. Publikace vydávané v nakladatelství Alternativa tvoří základní zdroje českých a slovenských homeopatů.

Dílem Alternativy je první český homeopatický program KENT, ale také unikátní moderní software HOMEO. Významným dílem je informační a vzdělávací web zaměřený na homeopatickou problematiku www.homeopatie.cz.

Mgr. Jiří Čehovský je zakladatelem, ředitelem a lektorem Homeopatické akademie v Praze, která nabízí tříleté studium od roku 1996. Je autorem několika homeopatických publikací, z nichž nejznámější je kniha Homeopatie, více než léčba (1994), pojednávající o homeopatické filozofii, historii a metodě léčby. Obsahuje také mnoho případů z autorovy praxe. Publikace je určena především čtenářům s hlubším zájmem o homeopatii, je uváděna jako zdroj i několika závěrečných prací studentů.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.