MVDr. Jiří Zábojník

MVDr. Jiří Zábojník

  • veterinární lékař
  • Veterinární ordinace, Uherský Brod

MVDr. Jiří Zábojník vystudoval veterinární medicínu na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Po promoci v roce 1999 nastoupil jako veterinární lékař na Veterinární kliniku Medipet ve Zlíně. V roce 2011 si založil soukromou veterinární praxi v Uherském Brodě. Po několika letech praxe začal vidět limity současné medicíny a nemožnost vyléčení některých chronických potíží u pacientů. Zároveň vyzkoušel homeopatickou léčbu svých zdravotních potíží, a začal se zajímat o homeopatii. Od října 2011 až do dnes navštěvuje homeopatickou školu Dr. Alexandra Fesika, ve které nachází srozumitelné a přesné pojetí homeopatie. V červnu roku 2016 úspěšně ukončil závěrečnou zkouškou dvouletý cyklus studia CEDH v Brně. Na podzim roku 2017 úspěšně ukončil základní kurz veterinární homeopatie, který se konal na Slovensku, pod vedením MVDr. Pavola Čecha. Homeopatické poznatky uplatňuje na sobě, rodině a hlavně v ordinaci při každodenní práci. Přednáší na odborných homeopatických kongresech a praktické zkušenosti z homeopatické praxe publikuje v odborných sbornících. Je také lektorem dvouletého kurzu homeopatie AKH v Brně a Olomouci.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.