MVDr. Jiří Zábojník

MVDr. Jiří Zábojník

  • veterinární lékař
  • Veterinární ordinace, Uherský Brod

MVDr. Jiří Zábojník vystudoval veterinární medicínu na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Po promoci v roce 1999 nastoupil jako veterinární lékař na Veterinární kliniku Medipet ve Zlíně. V roce 2011 si založil soukromou veterinární praxi v Uherském Brodě. Po několika letech praxe začal vidět limity současné medicíny a nemožnost vyléčení některých chronických potíží u pacientů. Zároveň vyzkoušel homeopatickou léčbu svých zdravotních potíží, a začal se zajímat o homeopatii. Od října 2011 až do dnes navštěvuje homeopatickou školu Dr. Alexandra Fesika, ve které nachází srozumitelné a přesné pojetí homeopatie. V červnu roku 2016 úspěšně ukončil závěrečnou zkouškou dvouletý cyklus studia CEDH v Brně. Na podzim roku 2017 úspěšně ukončil základní kurz veterinární homeopatie, který se konal na Slovensku, pod vedením MVDr. Pavola Čecha. Homeopatické poznatky uplatňuje na sobě, rodině a hlavně v ordinaci při každodenní práci. Přednáší na odborných homeopatických kongresech a praktické zkušenosti z homeopatické praxe publikuje v odborných sbornících. Je také lektorem dvouletého kurzu homeopatie AKH v Brně a Olomouci.

Aktuality

6. ročník ceny Homeopat roku se blíží. Osobnosti z oboru můžete nominovat od 1. listopadu 2020. Nominace ukončíme 31. ledna 2021 a od 1. února 2021 spustíme hlasování, které ukončíme 31. března 2021.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu se letošní VIII. homeopatické kazuistiky konají on-line. Proto přesouváme vyhlášení výsledků 5. ročníku projektu Homeopat roku na neurčito. O místě předání cen vás budeme včas informovat.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.