Mgr. Vilma Frolová

Mgr. Vilma Frolová

  • farmaceut
  • Lázeňská lékárna, Jeseník

Paní magistra se setkala s homeopatií poprvé v roce 1992 a nadchla ji svým přístupem k lidskému tělu jako komplexnímu celku natolik, že neváhala a začala navštěvovat kurzy pořádané MUDr. Milošem Rýcem v Praze. Po absolvování kurzu její zájem o homeopatii jen vzrostl a pokračovala v dalším vzdělávání se v tomto oboru. Na její cestě za poznáním tajů homeopatie potkala svého dalšího učitele pana MUDr. Alexandera Fesika, jenž silně ovlivnil její další směřování v homeopatii.

Své nabyté zkušenosti testovala nejprve aktivně na své rodině i na sobě (testování pokračuje i v současné době), načež začala terapii (převážně akutní homeopatii) a poradenství praktikovat ve své lékárenské praxi i na široké veřejnosti, jejíž spektrum se pohybuje od těch nejmenších až po ty nejstarší, naše čtyřnohé společníky nevyjímaje.

Homeopatie je pro ni srdeční záležitostí a i přes velké okolní tlaky, které homeopatii neuznávají jako léčebnou metodu, ji hojně propaguje a napomáhá tomu, aby se dostala do širokého povědomí pacientů, a stala se samozřejmostí při možnosti výběru léčby.

Moto: „Vrátka jsou pootevřená, jenom, prosím, nahlédněte.“

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.