Renata Blahová

Renata Blahová

  • lékárenský laborant
  • Lékárna Benu Olympie Brno

S homeopatickou možností léčby jsem se poprvé setkala v lékárně v Brně Globusu, kde nám pan MUDr. Fesik dělal přednášky o jednotlivým homeopatických přípravcích.

Časem v lékárně pod vedením MUDr. Fesika probíhaly i homeopatické konzultace pro pacienty, kterým jsem mohla osobně přihlížet a pozorovat, jak homeopatická praxe probíhá. Začala jsem jezdit na přednášky MUDr. Fesika do Olomouce, které vedl a nyní pořádá i v Brně a intenzivněji se věnuji homeopatické léčbě jak v lékárně, kde mám spousty vděčných pacientů, tak i v rámci svého poradenství.

Pravidelně jezdím na odborné kongresy do Ostravy, na kterých o svých zkušenostech také přednáším. Poradenské činnosti se věnuji asi 5 let, kde jsem se zaměřila na výživu, kterou jsem propojila s homeopatií.

Homeopatie je pro mě srdeční záležitostí, kterou využívám při řešení spousty malých i větších zdravotních problémů jak u pacientů v lékárně, poradně, tak i u svých už dospělých dětí a našeho domácího mazlíčka pejska.

Aktuality

6. ročník ceny Homeopat roku se blíží. Osobnosti z oboru můžete nominovat od 1. listopadu 2020. Nominace ukončíme 31. ledna 2021 a od 1. února 2021 spustíme hlasování, které ukončíme 31. března 2021.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu se letošní VIII. homeopatické kazuistiky konají on-line. Proto přesouváme vyhlášení výsledků 5. ročníku projektu Homeopat roku na neurčito. O místě předání cen vás budeme včas informovat.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.