MUDr. Miroslava Střížová

MUDr. Miroslava Střížová

  • Praktická lékařka celostní medicíny
  • Ostrava

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně (dnešní Masarykova Univerzita). Po dokončení studií v r. 1983 začala pracovat na oddělení klinické biochemie, z níž v roce 1990 získala atestaci. Od r. 2000 má odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru všeobecné lékařství.

Homeopatii se věnuje od roku 1996, kdy získala první homeopatický diplom. Prošla několika homeopatickými školami, včetně Akademie klasické homeopatie. Pomocí homeopatie léčí pacienty od roku 2004 ve své ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Ostravě Michálkovicích. V té době většina jejích klientů homeopatii neznala, dnes znají homeopatické léčení všichni.

Mimo práce v ordinaci pořádá přednášky pro veřejnost na téma „homeopatická terapie“. V současné době také pravidelně přispívá svými příspěvky v programech homeopatických kongresů pro odborníky, je také lektorkou dvouletého kurzu homeopatie.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XII. homeopatickém kongresu v sobotu 15. dubna 2023 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.