MUDr. Gabriela Langhammerová

MUDr. Gabriela Langhammerová

  • Lékařka

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a jsem praktickou lékařkou v městě Telč.

Miluji homeopatii a stále se jí učím, získané vědomosti ráda předávám dál. Od chvíle, kdy jsem s touto láskyplnou léčebnou metodou – či spíše životní filosofií – navázala důvěrný a stále se prohlubující vztah, jsem poznala mnoho obdivuhodných homeopatů, kteří se tomuto oboru věnují celým srdcem. Vytvořila jsem si řadu krásných přátelství s milovníky homeopatie a jsem za to vděčná.

Z uzdravení každého svého pacienta se raduji. Vnímám velkou sílu skrytou v homeopatii. S pokorou ji aplikuji a sleduji její působení: pozoruji, jak se lidé chovají před léčbou a po ní… Nejlépe to vidím u svých nejbližších, samozřejmě i u sebe.

I když někdy úplně nevyléčím, alespoň určitě pomohu. Homeopatie je velký dar, je to obrovský pomocník nejen pro lékaře, ale pro všechny, kteří jsou jí otevření, s pokorou a láskou ji přijímají a s radostí ji předávají dál.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.