Mgr. Kamila Wiležinská, P.G.Hom

Mgr. Kamila Wiležinská, P.G.Hom

  • Homeopat

Homeopatii se věnuji už přes dvacet let. Nejvíce na ní oceňuji to, že klientovi je lék vybírán přímo na míru podle jeho symptomů. Stejně jako se od sebe liší lidé, liší se od sebe i jejich nemoci. Žádné dvě rýmy nejsou stejné, a proto na ně zabírají různá homeopatika. Vybrat správný lék může být dost náročný proces, vyžadující znalosti i zkušenosti. Ty jsem získala více než dvacetiletou praxí a dělím se o ně v cyklu on-line přednášek Povídání z Krkonoš.

Už od dětství jsem chtěla pomáhat lidem. Představovala jsem si, že každému člověku dám bylinku přesně podle toho, jaký je a co ho trápí, a vyléčím tak jeho neduhy. Vystudovala jsem farmacii na Karlově univerzitě a stala se lékárnicí. Avšak to, co jsem si slibovala od farmacie, jsem našla teprve v homeopatii. Nejprve jsem vystudovala Institut Boiron – CEDH, poté Homeopatickou akademii a postgraduální homeopatické studium na Allen College of Homoeopathy v Londýně. Nyní se homeopatii věnuji na plný úvazek ve svých poradnách v Hradci Králové a v Trutnově.

Studium pro mě nikdy nekončí. Důkladné poznání jednotlivých léků a homeopatických typů považuji za zásadní předpoklad úspěšné léčby klienta a jedinou možnou cestu k ní. I proto mi velmi vyhovuje komplexní přístup Akademie klasické homeopatie, jejíchž kongresů, přednášek a dalších vzdělávacích akcí se účastním jako posluchačka i jako přednášející.

Kromě homeopatie se samozřejmě věnuji své rodině, s oblibou čtu detektivky, lyžuji a ráda pobývám v přírodě a na chalupě.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XI. homeopatickém kongresu v sobotu 9. dubna 2022 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.