Věra Kvasnicová

Věra Kvasnicová

  • Farmaceut
  • Akademie klasické homeopatie

Homeopatii se věnuji přes patnáct let.

Již od dětství miluji bylinky, přírodu a ráda něco míchám. Ve škole mně bavila chemie, a tak jsem na doporučení rodičů začala studovat Střední farmaceutickou školu v Brně. Po jejím ukončení jsem nastoupila do lékárny v Třeboni a již zde jsem se seznámila s prvními homeopatiky. Velice mně nadchlo, jak rychle dokáží pacientům pomoci. O homeopatii se zajímám od roku 2008. Absolvovala jsem vzdělávací semináře Homeopatické lékařské asociace a kurzy Akademie klasické homeopatie. Získané informace a zkušenosti jsem začala ve velké míře uplatňovat v lékárně, v rodině a ve své homeopatické poradně v Třeboni.

V roce 2014 jsem se stala zaměstnankyní firmy AKH, kde mi byl obrovským učitelem MUDr. Alexandr Fesik a úžasná Jana Hrinková, mají mé obrovské díky. Zkušenosti, které jsem s homeopatii udělala, jsem jako obchodní zástupkyně dále předávala zdravotníkům, odborníkům i laické veřejnosti formou přednášek a besed. V současné době opět pracuji v lékárně a kouzelné „bobulky“ – jak říkáme homeopatikům AKH – s velkou láskou doporučuji každý den, jsou totiž v současné době častokrát jedinou možností, jak můžu na půdě lékárny pacientům pomoci.

Jsem maminkou dvou synů, na které jsem opravdu nesmírně hrdá. Ráda cestuji, čtu, cvičím jógu a pracuji na zahrádce.

Aktuality

Vyhlášení letošních vítězů proběhne na XIII. homeopatickém kongresu v sobotu 13. dubna 2024 v hotelu Imperial Ostrava. Těšíme se na Vaši účast.

Odkazy

StudujteHomeopatii.cz

  • Kurz je určený odborníkům (lékařům, lékárníkům, veterinářům a zdravotnímu personálu), kteří chtějí homeopatii využívat ve své praxi.

BudteZdravi.cz

  • Homeopatie nabízí strategii zdraví a je vynikající preventivní léčbou, protože pacienta bere a léčí vždy jako celek.

WEB-KLUB.cz

  • Tvorba webových stránek a aplikací na míru.